Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбулися командно-штабні навчання з органами управління Центрально-Міської районної ланки Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Відбулися командно-штабні навчання з органами управління Центрально-Міської районної ланки Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

 

16.11.2017 в Центрально-Міському районі міста відбулися  командно-штабні навчання з органами управління Центрально-Міської районної ланки Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (із залученням органів евакуації).

Розпочалося навчання зі зборів екстреної комісії з питань евакуації населення у виконкомі Центрально-Міського районної у місті ради, де проінформували присутніх про початок навчання, його мету і хід проведення. Після цього члени районної комісії з питань евакуації перемістилися до Криворізького коледжу Національного авіаційного університету, де розпочалася друга частина засідання. На засіданні до учасників навчання та запрошених гостей звернулися Криворізький міський голова Вілкул Ю.Г., голова Центрально-Міської районної у місті ради Нєженцев С.В., заступники голови районної у місті ради Логвінов С.В. та Кириленко А.С.

Після засідання була проведена тренувальна евакуація студентів, курсантів і персоналу навчального закладу і відпрацьовано надання першої допомоги постраждалим.

На території коледжу створили умовний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

Крім того, на навчаннях були керівники структур і відомств, які, в разі виникнення надзвичайної ситуації, можуть залучатися до ліквідації її наслідків та евакуації населення з небезпечної зони.

вгору