Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Відбулись громадські слухання з питання «Про встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Жодіно (Республіка Білорусь)»

Відбулись громадські слухання з питання «Про встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Жодіно (Республіка Білорусь)»

 

03 травня 2018 року о 16.00 в залі засідань виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27) відбулись громадські слухання з питання «Про встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Жодіно (Республіка Білорусь)».

У громадських слуханнях взяли участь 63 особи, із них: 61 мешканець Центрально-Міського району, що має право голосу.

На громадських слуханнях з питання «Про встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Жодіно (Республіка Білорусь)» з доповіддю виступив Кулішов В.В., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри міжнародної економіки Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана», який ознайомив присутніх про економічний, культурний потенціал м. Жодіно та навів приклади економічних зв'язків м. Кривого Рогу та м. Жодіно, які вже склалися між ними на теперішній час.

В обговоренні питання взяли участь голова Центрально-Міської районної у місті ради Нєженцев С.В., депутат Центрально-Міської районної у місті ради VII скликання Щербина О.В. та голова Центрально-Міської районної організації ветеранів Полякова О.М. Виступаючі підтримали пропозицію та запропонували встановити побратимські стосунки м. Кривого Рогу з м. Жодіно (Республіка Білорусь).

За результатами громадських слухань було одноголосно ухвалено рішення щодо встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Жодіно (Республіка Білорусь).

вгору