Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Уроки доброти!

Уроки доброти!

Минулої неділі у літньому читальному залі, що працює у дерев’яній альтанці парку імені Федора Мершавцева, було надзвичайно людно та цікаво. Сюди завітали представники громадської організації «Криворізьке міське товариство по рятуванню тварин та навколишнього середовища «Луч жизни» - Антоніна Сергієнко та Олена Гуляєва, зі своїми песенятами Ельзою та Ритою. Така незвичайна зустріч проводилася не випадково, адже, у третю суботу серпня відзначається Всесвітній день безхатніх тварин. Дана дата з’явилася у календарі у 1992 році, за ініціативи Міжнародного товариства захисту тварин та не є святом, а лише приводом привернути увагу  до проблем безхатніх тварин, розповісти більшій кількості людей про трагічну долю цих тварин. По усьому світу у цей день проводяться благодійні, просвітницькі заходи, волонтери проводять концерти, конкурси, аукціони, що допомагають зібрати кошти на допомогу безхатнім тваринам, у першу чергу – собакам і кішкам. Також, цей день – добрий шанс для безпритульної тварини знайти господаря.

Урок доброти «Майже все про домашніх тварин» провели працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», де розповіли маленьким відвідувачам та їх батькам, як правильно вибрати собі чотириногого друга за типом характеру, як правильно з ним спілкуватися та чому з’являються безхатні тварини. Учасники заходу переглянули відеоролик про домашніх тварин та взяли участь у конкурсі на кращий малюнок на тему «Мордочка, хвост и четыре ноги». Юні читачі отримали відбитки  лапок  песиків  Ельзи та Рити  на згадку про товариську та веселу   зустріч.

Робота літнього читального залу триватиме до кінця вересня, тож, приходьте, будь ласка, на цікаві зустрічі з  працівниками  Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих».

вгору