Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Уроки доброти

Уроки доброти

Урок доброти – таку назву мав захід, підготовлений працівниками Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» для маленьких відвідувачів літнього читального залу «Нескучное лето» в праку імені Федора Мершавцева. Захід був присвячений  Всесвітньому дню безхатніх тварин, адже ми, дорослі, розуміємо, що спілкування з тваринами робить людину добрішою і духовно багатшою.

У гості на цей захід завітали представники Криворізького міського товариства захисту тварин і навколишнього середовища «Луч жизни» - Антоніна Сергієнко, Данило Токмаков, Ярослава Токмакова зі своїм четвероногим вихованцем – собачкою Люсею.

Батьки та діти дізналися багато  цікавої інформації про домашніх тварин, як правильно поводитися з ними, чому наші «менші брати» стають безхатьками. Розповідь супроводжувалася слайд-презентацією, а діти та батьки активно і весело відповідали на питання гостей.

Юні читачі з задоволенням розповідали  про своїх друзів - вихованців, сперечалися, сміялися, згадуючи їхні витівки. Всі хотіли поспілкуватися з Люсею, а вона роздавала автографи наліво і направо, одним словом – щастю не було меж . І це зрозуміло , адже  всі гості літнього читального залу ще раз довели усім і собі, в першу чергу, що без домашніх тварин жити просто неможливо. Тож, ця зустріч запам’ятається маленьким читайликам надовго.

Запорошуємо, щонеділі, всіх мешканців та гостей Центрально-Міського району, сім’ї з дітьми, цікаво та корисно провести час, в приємній атмосфері парку імені Федора Мершавцева. 

вгору