(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради повідомляє

Управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради повідомляє

Управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради повідомляє, що після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам житлових субсидій АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки таких осіб, відкриті в АТ «Ощадбанк». Інформацію про надходження залишку коштів за субсидією буде надано АТ «Ощадбанк» в смс-повідомленні.

Для зручності одержувачів житлової субсидії, яким була призначена субсидія в безготівковій формі, на сайті АТ «Ощадбанк» створено персональний кабінет. Одержувач житлової субсидії може зайти до нього, вказавши номер мобільного телефону. У власному кабінеті наявна інформація про залишок та розмір нарахованої субсидії, перелік комунальних послуг, що сплачені за рахунок субсидії.

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати житлової субсидії за обліковими записами одержувачів субсидій станом на 1 червня, за якими не було звернень щодо їх виплати, 20 грудня 2021 року припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики.

Якщо одержувач субсидії не отримав смс-повідомлення, йому необхідно звернутись до контакт-центру Ощадбанку за телефоном 0 800 210 800 чи на сайт банку https://www.oschadbank.ua/ua/sd.

вгору