Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради повідомляє

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради повідомляє

З 1 січня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.07.2017 № 39 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» (далі-Порядок).

Цей Порядок визначає механізм, граничні розміри та умови відшкодування Фондом соціального страхування України (далі-Фонд) санаторно-курортним закладам витрат за надані соціальні послуги з лікування осіб, застрахованих за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, і членів їх сімей (дітей) в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, за вибором застрахованої особи.

В Порядку зазначено, що граничні витрати на відшкодування вартості одного ліжка-дня лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи або члена її сім'ї затверджується правлінням Фонду. Відшкодування Фондом витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування здійснюються шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно -курортному закладу на підставі укладеного тристороннього договору (між застрахованою особою,Фондом та санаторно-курортним закладом).

Для більш детальної інформації з вищевикладеного питання необхідно звертатися до Криворізького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області з 8.00 до 17.00, крім суботи та неділі, за адресою: проспект Миру буд. 30А, телефон для довідок: 492-21-14.

вгору