Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | У Центрально-Міському районі створений дитячий будинок сімейного типу

У Центрально-Міському районі створений дитячий будинок сімейного типу

Сімейні форми виховання мають майбутнє, адже більшість батьків, які вирішили створити у себе в будинку притулок, сприймають своїх вихованців як рідних, а турботу про них – як покликання, а не як професію.

Саме так і вважає прийомна мати, Юрченко Олена Михайлівна, яка з 2008 року у Центрально-Міському районі виховує у своїй родині дітей, дітей від яких відвернулися рідні батьки, дітей яких покинули у притулках, дітей батьки яких  не займалися вихованням та не піклувалися про них.

Головною метою прийомної матері – дати дитині сім’ю, родинне тепло, сімейний затишок і звичайно ж, забезпечити усім необхідним для повноцінного та всебічного розвитку.

Олена Михайлівна створила середовище для цих дітей, в якому вони зростають, навчаються та розвиваються, а в майбутньому стануть гідними членами суспільства, адаптованими до нього. 

Сьогодні вона дарує родинне тепло та сімейний затишок чотирьом прийомним дітям і виявила бажання подарувати ще одній знедоленій дитині материнську любов та тепло сімейного вогнища.

Тому 24 березня 2017 року, прийомна мати Юрченко Олена Михайлівна взяла на виховання у свою родину ще одну дитину, від якої відвернулися рідні батьки.

Спасибі Вам Олена Михайлівна, що ви даруєте сімейне тепло, материнську любов цим дітям, які найбільш цього потребують. Ми Вам бажаємо щоб у Вас в родині завжди панувала злагода, гармонія і любов. 

вгору