Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | У Центрально-Міському районі створена ще одна прийомна сім’я

У Центрально-Міському районі створена ще одна прийомна сім’я

Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, виховують, беруть на себе відповідальність за навчання, виховання та  утримання.

Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати прийомна сім’я або дитячий будинок сімейного типу.

Тому для виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, як органу опіки та піклування залишається пріоритетом влаштування дитини, яка залишилася без батьківського піклування, до сімейних форм виховання. Приємно зазначити те, що прийомні сім'ї створюють не тільки ті батьки, яких доля позбавила можливості відчути радість батьківства, але й громадяни, які вже мають власних дітей. 

Ось і зараз  родина, яка має на вихованні власну дитину, виявила бажання подарувати батьківську любов, турботу та тепло сімейного вогнища дитині, яка залишилася без батьківського піклування.

Прийомні батьки  підходили до цього рішення виважено, враховували  усі плюси та мінуси, переборювали  власні страхи… Це займає довго часу. Але після прийняття такого рішення вже нічого не може, просто не має права, стати на заваді.

Напевно, саме так вийшло і цього разу.

Після отримання прийомними батьками, направлення на знайомство з дівчинкою в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради, декілька днів, відведених на спілкування й встановлення контакту, пролетіли, як одна мить. Здається вони знали одне одного усе життя, Кристина навіть схожа окремими рисами  на прийомну матір. Тепер вони не уявляють, як могли жити окремо.

Сьогодні особлива радість – батьки разом із Кристиною приїздять додому де дівчика пізнає справжнє радісне дитинство, а слова «мама й тато» стануть для неї звичними й природніми.

Дякуємо прийомним батькам  за милосердя і людяність, за те, що незважаючи на  всі складнощі життя Вони подарували ще одній знедоленій дитині надію на родинний затишок, наповнюючи щастям і радістю дитячу душу. 

вгору