Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | У Центрально-Міському районі стартувала районна міжтабірна спартакіада «Юність»

У Центрально-Міському районі стартувала районна міжтабірна спартакіада «Юність»

06 червня 2018 у Центрально-Міському районі стартувала районна міжтабірна спартакіада «Юність». Першочерговою метою проведення даного заходу є створення умов для організації змістовного відпочинку та оздоровлення у тимчасових таборах з денним перебуванням дітей, що функціонують на базі закладів освіти району влітку 2018 року.

Відкриття міжтабірної спартакіади розпочалося зі святкової частини. Учасників спартакіади привітали почесні гості: спеціаліст І категорії комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради А.В. Афанасьєв, голова комітету по фізичній культурі і спорту виконкому Центрально-Міської районної у місті ради Т.І.Василенко та заступник начальника відділу освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради В.А.Єрмакова.

Також учасникам змагань подарували свої привітання колектив естрадного танцю «Фієста» (КЗК «ПК «Карачуни») та естрадно-циркова студія «Шапіто» (КЗК «ПК «Карачуни»). З показовим номером виступили спортсмени відділення рукопашного бою КПНЗ «Дитячо-юнацької спортивної школи № 3» та Криворізької міської федерації рукопашного бою та карате. По завершенню урочистої частини розпочалися змагання.

вгору