Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Творчий дует у виставочному залі

Творчий дует у виставочному залі

Своєю творчістю з криворіжцями вирішила поділитися талановита родина Артема і Тетяни Комарових - 22.03.2019 в КЗК «Міський виставочний зал» було відкрито їх персональну виставку “Творчий дует”. Авторами представлено 48 робіт — фотографії та в'язані іграшки. Артем Комаров є членом організації творчих інвалідів та інвалідів-підприємців “Разом”, яку вже багато років очолює його мама - Світлана Михайлівна Комарова. Завдяки діяльності Світлани Михайлівни у виставочному залі експонувалися роботи відомих в нашому місті художників -А.Мельниченка, П.Буряка, фотороботи А.Панасовского, В.Думанского, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва - С.Терлецкої, Н.Завгородньої.

Артем Комаров давно займається фотографією, а його вчителем у свій час був професійний фотограф Наум Страшун, який розгледів в своєму учневі надзвичайні здібності і талант. На представлених на виставці фотографіях відображені обличчя відомих криворіжців, а також, епізоди з життя дітей, друзів.

Тетяна Комарова захоплена таким видом народної творчості, як в'язання.

ЇЇ вив'язані гачком оригінальні іграшки заслуговують на увагу, адже, виконані вони з певною долею гумору і любов'ю.

Ласкаво просимо шановних криворіжців завітати до міського виставочного залу, розташованого за адресою: вул. Олександра Поля, 2. Тут ви отримаєте позитивний настрій та гарне, змістовне дозвілля.

вгору