(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Творчі виступи біля головної ялинки міста

Творчі виступи біля головної ялинки міста

Творчі колективи і солісти закладів культури та освіти Центрально-Міського району  прийняли активну участь у проведенні вечорів сімейного відпочинку біля головної  ялинки міста, в парку Героїв (Металургійний район). 20.12., 23.12.2021 та 02.01.2022 з 17.00 до 20.00 на великій сцені святковий новорічний настрій відвідувачам парку створювали артисти КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”, кращі творчі колективи закладів освіти і культури району: КПНЗ “ПДЮТ Центрально-Міського району” КМР, КПНЗ ЦПО “Зміна” КМР,  КЗ “Палац культури “Карачуни” КМР, КЗ “Криворізький обласний фаховий музичний коледж” ДОР”, КЗСМО “Музична школа №1” та КЗСМО “Школа мистецтв №2” КМР.  

Родзинкою цих сімейних вечорів в парку Героїв стала робота локації “Резиденція Святого Миколая”, куди залюбки заходили багаточисельні маленькі криворіжці та розповідали “Святому Миколаю” про свої добрі справи, що робили протягом року, про успіхи в навчанні та робили маленькі новорічні поробки на згадку.

Відвідувачів парку, і дорослих, і  малих, вітали зі сцени  “Зима”, Дід Мороз зі Снігуронькою, символ наступного  року - “Тигр”, ролі яких виконували артисти театру, а по парку всіх розважали та фотографувалися з бажаючими різноманітні ростові ляльки в образах улюблених малюками мультфільмів. Творчий колектив палацу культури “Карачуни” розважав малечу і дорослих веселими конкурсами, руханками, запальними танцями і новорічною дискотекою. Справжні зимові святкові вечори біля головної ялинки міста видалися на славу! Висловлюємо щиру подяку всім учасникам концертних програм, звукорежисерам, авторам сценаріїв, викладачам і керівникам творчих колективів закладів освіти і культури  Центрально-Міського району за свято, що подарували криворіжцям в ці новорічні, святкові дні.

         Бажаємо усім криворіжцям веселого, оптимістичного настрою, гарних  різдвяних свят!

вгору