Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Творча зустріч у Центральній бібліотеці

Творча зустріч у Центральній бібліотеці

У Центральній бібліотеці для дорослих (пр. Поштовий, 42) відбулася цікава творча зустріч з криворізькою майстринею Тетяною Фурсою, яка представила свої надзвичайно красиві роботи зі шкіри. У руках Тетяни Петрівни шматочки натуральної шкіри перетворюються на справжні витвори мистецтва. Цим матеріалом вона прикрашає декоративні пляшки, масивні браслети та навіть «малює» картини. Художниця  використовує для своїх робіт різноманітні образи, втілені не лише з високою майстерністю й акуратністю, але й з любов’ю до навколишнього світу. Вкладаючи зміст у кожну картину, створюючи дивовижні поєднання, образи і форми, виникають такі картини, що  по праву можна назвати витворами мистецтва.

Під час теплої зустрічі з художницею, у читачів бібліотеки виникло багато цікавих запитань, щодо представлених робіт, творчого  процесу в цілому, матеріалів та інструментів, що використовуються в роботі. «Беру клаптики шкіри й вже на заготовлене полотнище прикладаю. Завдяки цікавим складкам та зморшкам шкіри на світ народжуються сюжети» -  розповіла  майстриня про те, як створює картини.

Тетяна Петрівна не обмежується створенням картин – у її колекції є і прикраси зі шкіри: намисто, сережки різних кольорів та форм, різноманітні жіночі сумочки. Присутні були в захваті від робіт художниці та побажали їй подальшої творчої наснаги.

Зустріч проведено в межах проекту «Бібліотечний вернісаж», що завжди викликає жвавий інтерес у відвідувачів бібліотеки.  .

Варто відзначити, що такий матеріал, як шкіра, в усі часи користувався величезною популярністю. З того моменту, як первісна людина вперше зняла з тварини шкіру, щоб зігрітися, почали вигадувати різні засоби прикрасити себе і навколишній світ за допомогою цього матеріалу. З роками, навіть століттями, методи вичинки шкіри і її застосування в побуті розвивалися, матеріал ставав все більш м'яким та якісним. Отже, і виробів з нього створити можна було все більше і більше. Звичайно, виробництво одягу не припинялося, але стали виготовляти і різні прикраси, брошки, кулони, сережки  та багато іншого. Популярною була шкіра і в оформленні інтер'єру – із неї створювали килими, панно та інші атрибути. 

Сьогодні картини зі шкіри перебувають на піку популярності. Ними прикрашають стіни кімнат, вибирають як подарунок на свята.

вгору