Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Творча зустріч на Поштовій з Андрієм Дюка

Творча зустріч на Поштовій з Андрієм Дюка

У Центральній бібліотеці КЗК “Міська бібліотека для дорослих” пройшла третя зустріч в межах проекту «Творчі зустрічі на Поштовій з Андрієм Дюка».

Ця зустріч була особлива і довгоочікувана - член Національної Спілки журналістів України, головний редактор літературно-художнього альманаху «Саксагань», автор і ведучий проекту «Творчі зустрічі на Поштовій» Андрій Дюка презентував свою нову, щойно видану книгу «Путешествие сквозь пространство».

Криворіжці добре знають Андрія Дюка, як головного редактора альманаху «Саксагань», а під час цієї зустрічі відкрили його, як дуже талановитого, сучасного автора, письменника-фантаста, філософа. Всіх присутніх підкорила його філософська лірика. У творчому портфелі Андрія Анатолійовича це не перша кніга - він є автором книг «Шляхетний лицар Яал», «Замок зоряного короля», «Сім вечорів з Оленою Антонівною». Публікувався в журналах «Інтелігент-Вибране», «Інтелігент-Москва», «Інтелігент-Нью-Йорк», в журналі «Вітражі» (Мельбурн, Австралія), літературно-художньому альманасі «Тарський ВОРОТА». В останньому випуску альманаху «Саксагань» надруковано його оповідання «Шлях до неба». Цю творчу зустріч сміливо можна назвати авторським вечором Андрія Анатолійовича Дюка, під час якої присутні почули перше оповідання автора, що було написано ще у 18 років, почули кілька чудових оповідань з його нової книги, отримали відповіді на питання: заради чого ви пишете? чи є у вас улюблений тип читача? чим приваблює жанр фантастики? чим цікавитеся, крім літератури? Таке живе спілкування відкрило нові виміри взаємодії між автором і читачем.

Ілюстрації до нової книги А.Дюка виконані відомим криворізьким художником Юрієм Зеленим. За доброю традицією, що склалася під час презентацій нових видань, Центральна бібліотека для дорослих отримала в дар від автора нову книгу «Путешествие сквозь пространство». Бажаємо автору творчих успіхів і нових зустрічей з читачами! Запрошуємо всіх бажаючих здійснити захоплюючу подорож по сторінках нової книги в Центральній  бібліотеці, за адресою: пр.Поштовий, 42.

вгору