Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Творча зустріч на Поштовому в Центральній бібліотеці

Творча зустріч на Поштовому в Центральній бібліотеці

В межах проекту «Творчі зустрічі на Поштовій», в Центральній бібліотеці КЗК “Міська бібліотека для дорослих” відбулася четверта зустріч з Андрієм Дюка “Закулісся». Формат цього проекту передбачає зустрічі не тільки з літераторами, але й з іншими творчими людьми нашого міста.

         Автор і ведучий проекту, головний редактор альманаху «Саксагань» Андрій Дюка запросив на зустріч головного режисера КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”, Заслуженого артиста України Василя Петровича Короленка. Для нашого гостя Театр - це все життя, з його багаточисельними виставами, репетиціями, різними характерами і долями, особливим запахом сцени, оплесками вдячних глядачів, численними гастролями містами України.

         Василь Петрович розповів присутнім про початок свого творчого життя, як він став актором, потім - режисером-постановником, як обирається репертуар театру, поділився роздумами, чи складно стати актором театру. Присутнім було надзвичайно цікаво почути цікаві історії з життя акторів та серйозні роздуми про театр та призначення театрального мистецтва, про своє відношення до трактовки классики, відповів на запитання присутніх.

         Творча зустріч з Василем Короленко пройшла в теплій атмосфері  приємного спілкування і подарувала шанувальникам театрального мистецтва   нагоду зазирнути в театральне закулісся, доторкнутись до захоплюючого світу театру, насолодитись спілкуванням з непересічною та видатною  особистістю.”

вгору