Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Тренінги на базі Центральної бібліотеки для дорослих

Тренінги на базі Центральної бібліотеки для дорослих

За ініціативою громадської організації «Зелений центр Метинвест» на минулому тижні розпочато навчання для голів ОСББ, що проводяться на базі Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих».

Дводенний тренінг по ефективній комунікації провела тренінг бізнес-тренер, коуч, керівник агенції «Нова персона» І.Новицька. Вміння  спілкуватись, домовлятись, вирішувати конфліктні ситуації, впливати на людей відрізняють лідера від звичайної людини – саме на ці теми йшлося на перших заняттях з головами ОСББ. Бізнес-тренер запропонувала слухачам вправи, що допомогли керівникам усвідомити свої сильні та слабкі сторони, знайти підхід до різних психологічних типів людей, видалити перепони у спілкуванні та ще багато корисної інформації. Відвідувачі тренінгу проявили високу активність та інтерес до заданих тем, а також впевненість у тому, що набуті навики та вміння стануть у нагоді не тільки у їх роботі, а і у повсякденному житті.

Навчання для голів ОСББ триватиме до 04 листопада, по п’ятницям та суботам, з 10.00 до 17.00. Під час навчального курсу слухачі отримають навики планування роботи та керування проектами, проведення результативних переговорів, розвитку своїх професійних та лідерських якостей. Отримані  знання, досвід та практичні навички голови ОСББ зможуть з успіхом використати у керуванні будинком.

вгору