Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Тренінг у Центральній бібліотеці

Тренінг у Центральній бібліотеці

Тренінг «Відповідальні батьки» для патрульної поліції та педагогів міста Кривого Рогу було проведено 04.12.2017 у Центральній бібліотеці для дорослих. Проводяться такі тренінги у різних містах України, в рамках третього етапу Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge «ДіяТи».

Статистика невтішна – щороку, в усьому світі, в ДТП гине понад 186 тисяч дітей віком до 18 років. Експерти б’ють на сполох, що аварії на дорогах можуть стати вбивцею номер один для дітей віком від п’яти до 14 років. В Європі, що стає для нас все ближчою, правилам безпеки на дорозі та в автомобілі навчають майже з пелюшок. Українці ж гинуть на дорогах, або отримують серйозні травми, зокрема і через не належне ставлення до особистої безпеки.

Для криворізьких освітян та патрульної поліції курс прочитав директор тренінгової компанії "Центр спеціальної підготовки" О.Картавий. Учасники тренінгу обговорювали наступні питання: як вберегти дитину від ДТП, як правильно надати невідкладну допомогу дітям будь-якого віку у разі аварії, як навчити дитину правильно поводитись на дорозі, як використовувати дитячі крісла в автомобілях, які найнебезпечніші ризики керування для вагітних, які психологічні пастки готує дорога для дітей, батьків.
Слід розуміти, що вберегти життя можна, чи то за допомогою паска безпеки, чи то дитячого автокрісла, чи безпечної швидкості, а найголовніше – дотримуючись правил дорожнього руху.
Курс «Відповідальні батьки», хоч раз, має пройти кожна людина, що живе в Україні та є учасником дорожнього руху, наголошує голова ГО «Traffic Challenge», одна з авторів курсу Ольга Дробишева. Курс побудований на найсучасніших медичних, технічних, психофізіологічних та інших фактах та на базі даних про успішний європейський досвід з подолання смертності на дорозі.

По закінченню тренінгу всі учасники та Центральна бібліотека отримали сертифікати про навчання та друковане видання курсу з безпеки дорожнього руху «Відповідальні батьки».

Всі бажаючі мешканці міста мають можливість ознайомитись з друкованим курсом «Відповідальні батьки» в Центральній бібліотеці для дорослих (пр. Поштовий, 42).

вгору