Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Тиждень краєзнавства з дитячою бібліотекою

Тиждень краєзнавства з дитячою бібліотекою

Тиждень краєзнавства "Барви рідного краю", присвячений Дню міста, проведено в бібліотеці – філіалі № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР.    

Бібліотекарі радо зустріли своїх юних читачів, створивши сприятливу для змістовного дозвілля атмосферу, адже, головна мета їх роботи - ознайомити та закріпити у дітей знання про рідний край, рідне місто, формувати почуття патріотизму, виховувати любов до свого краю, у юних користувачів бібліотеки через пропаганду літератури краєзнавчого характеру. В рамках Тижня працівники бібліотеки оформили для своїх читачів краєзнавчий куток «Моє Криворіжжя» і викладку літератури «Яскраві фарби Криворіжжя».

Головне завдання дитячої бібліотеки – допомогти маленьким читачам  стати на шлях до глибинного відкриття історії свого краю і успішно здолати його. Учні 5 класу КЗШ № 29 подорожували віртуальною краєзнавчою стежиною "Нет милей на белом свете Гданцевки моей…". Діти мали змогу познайомитись з цікавою історією найстарішого району нашого міста, а вікторина «Край Рудани – твій і мій край» допомогла виявити знання читачів старших класів про наш край, почерпнуті з літератури.

Вся краєзнавча робота у дитячій бібліотеці № 8 нерозривно пов'язана з екологічним вихованням юних мешканців. Саме тому, до Європейського дня парків, для учнів 6 класу КЗШ № 29 було проведено краєзнавчий екскурс   "Де верби в хвилях мочать віти…" Під час екскурсу юні читачі познайомились з багатою та цікавою історією найкрасивішого парку нашого міста, що віднедавна заслужено носить ім’я свого засновника – Федора Матвійовича Мершавцева. Бібліотекарі допомогли дітям цікаві по-новому поглянули на таке звичне для мешканців Кривого Рогу місце відпочинку.

Сучасний інтерес суспільства до проблем краєзнавства дає можливість усвідомити всім, що любов до Батьківщини, почуття патріотизму, відповідальності за її долю, формуються з дитинства. Саме тому, девізом краєзнавства в дитячій бібліотеці № 8 стали слова О.П. Довженка: “Бідна і злиденна душа тієї людини, яка не має минулого, якій нічого почерпнути з криниці минулого”.

Такі краєзнавчі бібліотечні заходи для підростаючого покоління вкрай необхідні суспільству та місцевій громаді - додають знань про нашу малу Батьківщину, викликають гордість за криворізьку землю. Красу рідного краю та кращі традиції юні читачі повинні не лише зберігати, а й примножувати гідними справами, створюючи щасливий завтрашній день Кривбасу.

вгору