Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Тиждень дитячого читання з бібліотекою-філією №8

Тиждень дитячого читання з бібліотекою-філією №8

У вінок весняних свят гарно вплітається свято, якого немає в офіційних календарях – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Традиційно такий тиждень, під  гаслом «Країна казкова – країна книжкова», пройшов в бібліотеці-філіалі №8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР.  Тиждень дитячої книги зібрав до себе на гостину усіх, хто любить читати і цінує книгу, як духовну святиню, джерело мудрості та розуму. Заходи були наповнені літературними подорожами, зустрічами з улюбленими дитячими книжками, іграми, вікторинами, ляльковими виставами, презентаціями різноманітними конкурсами та акціями. Завдяки вдало підготовленим бібліотечними працівниками цікавим заходам, тиждень дитячої книги супроводжувався добрим настроєм дітей, натхненням, радістю, сміхом та гумором.

Розпочався тиждень дитячого читання з казкового калейдоскопу «Я цю казку добре знаю, розповім і розіграю». Ведучі заходу  захопили дітей різноманітними конкурсами та вікторинами за сюжетами дитячих книжок, розповіли маленьким читачам про історію появи і розвитку книги та про сам тиждень дитячого читання. Діти залюбки занурилися в казкову країну, отримали масу задоволення від відповідей на каверзні питання, розширили  свій світогляд, отримали чудову можливість спробувати себе у ролі казкових героїв, знайомих їм з самого дитинства.

Продовжився тиждень віртуальною подорожжю «Парад пам’ятників літературним героям» з бібліотекарем Брик І.І., яка  підготувала цікаву мультимедійну презентацію, познайомила дітей з пам’ятниками улюбленим літературним героям, розташованим у нашому місті, Україні та різних країнах світу.

Не обійшли увагою бібліотекарі і Міжнародний день театру. Саме цьому святу було присвячено третій день Тижня.  Для маленьких відвідувачів бібліотеки була проведена театральна мозаїка: «Театр від А до Я», ігри – «Дозволяється – забороняється» та «Перевертиші»  в ігровій формі знайомили дітей з правилами театрального етикету, а розгляд запропонованих дітям непростих ситуацій, що можуть виникнути в театрі, закріпили ці знання. Про правила гарної поведінки під час відвідування театру було підготовлено мультимедійну презентацію «Театральний етикет для дітей». Найбільш активні учасники заходу були нагороджені призами, а усі учасники отримали пам’ятку «Правила поведінки в театрі».

Четвертий день Тижня був присвячений книгам – ювілярам 2018 року. Бібліотекар Авраменко Л.А. провела для учнів КЗШ № 8 літературну бібліоовацію:  «Ювілей, ювілей…- це звучить прекрасно!». Діти дізнались, що день народження буває не лише у людей, а й у книжок, переглянули електронну презентацію, яка познайомила з книжками – ювілярами, активно відповідали на запитання вікторин, згадували екранізації творів, читали дитячі вірші.

На п’ятий день для маленьких відвідувачів бібліотеки був підготований  літературно-ігровий коктейль:  «Уважні і начитані». Учні КЗШ №№ 8, 10 переглядали мультимедійну презентацію, взяли участь у вікторинах, конкурсах та дивували своїми знаннями щодо казкових героїв.  Живий інтерес у юних читачів викликав перегляд уривків із улюблених мультфільмів,  аудіозапис пісні «Нам без книг ніяк не можна» та відзначення найактивніших учасників.

В останній день Тижня в бібліотеці пробились поетичні струмочки: «Дитячий віршограй», адже, саме з поезії розпочинається у дітей знайомство з книгою. Дізнались про історію виникнення поезії, прослухали вірші у виконанні самого дитячого поета – Агнії Барто, згадали свої улюблені вірші, спробували самі їх складати, зігравши в літературну гру «Буріме».

Запорукою успіху проведення Тижня стало оригінальне, яскраве оформлення бібліотеки: ілюстрації з улюблених книжок, повітряні кульки, тематичний реквізит. Не залишила байдужими жодного читача книжково-ілюстративна виставка «З днем народження, Книго!», де крім нових, гарних, яскравих книжок розмістилися м’які іграшки – рукавички, буклети та закладки, підготовані бібліотекарями до заходів Тижня. Та особливий інтерес у відвідувачів викликала фото галерея «Україна читає» - на яскравих світлинах діти знаходили себе та своїх друзів.

Багато позитивних вражень та нових знань приніс маленьким читачам бібліотеки №8 тиждень дитячого читання. Приємно відзначити, що до цієї бібліотеки завітало багато нових користувачів.

Тож, нехай в житті наших дітей   не буде  жодного дня  без прочитаної,  хоча б однієї  сторінки, з нової книги.

вгору