Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Тиждень дитячого читання

Тиждень дитячого читання

Щороку у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Свято - тиждень дитячого читання має давні традиції та  набуло сьогодні особливого змісту для кожного учасника, адже в наш  час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти в дітях любов до читання. Нічого не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою, а бібліотеки для дітей у сучасному світі залишаються чи не єдиним осередком дозвілля, де культивують читання, навчають дитину не просто читати, а систематично думати та аналізувати. У теперішній час свято набуває особливого значення – допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. 

В бібліотеці – філіалі № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР відбувся традиційний Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Книжчині іменини» - так ласкаво називають його маленькі читачі. Головною метою Тижня дитячої книги, що пройшов під девізом «Книжковий дім – чудовий дім, завжди для всіх відкритий він», було залучення маленьких жителів нашого району до читання, підвищення рівня їх читацької активності. Тиждень дитячого читання в дитячій бібліотеці № 8 видався цікавим та насиченим: діти із задоволенням приймали участь у різноманітних вікторинах, конкурсах, іграх, перетворювались на акторів лялькового театру, переглядали мультфільми та цікаві, пізнавальні електронні презентації, підготовлені працівники бібліотеки.

Запорукою успіху проведення Тижня стало оригінальне, яскраве оформлення бібліотеки та виставки «З днем народження, Книго!». Дітей зустріли затишні зали бібліотеки № 8, де було розміщено найкращі ілюстрації творів, театральний реквізит, різноманітні іграшки-рукавички для лялькового театру. Проведено літературний калейдоскоп: «Казкові герої у ХХІ сторіччі», театральну мозаїку «Магічний світ театру», гру-подорож «Чарівний клубочок». До дня анімації, 29 березня, для постійних відвідувачів бібліотеки відбувся Мульт-парад «Казка на кінчику пензля».

Завершився книжковий марафон 30 березня Днем поезії. Поетичний серпантин «Казки дідуся Корнія», присвячений 135 - річчю від Дня народження К.І.Чуковського, з радістю розплутували учні 3 – Б класу КЗШ № 8 та їх батьки.

Тиждень дитячого читання закінчився і дитяча бібліотека чекає на юних відвідувачів, їх батьків, щоб знову відправитись у нові, цікаві та захоплюючі подорожі по безмежній Книжковій країні, де кожен читач відчує себе бажаним гостем.

вгору