Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Тиждень бібліотек разом з Code Club Україна

Тиждень бібліотек разом з Code Club Україна

Code Club UА» - мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів для дітей 9-13 років, в межах якого волонтери навчають дітей, у вільний від уроків час, писати комп’ютерні програми. Діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти.

         «Бібліотека на Поштовій» - сучасний, технологічний, комфортний бібліотечний простір. Що об’єднує бібліотеку з Code Club Україна? Вони партнери, які роблять суспільно важливу справу - разом розвивають IT-освіту країни та дарують дітям можливість отримати краще майбутнє! Вони об’єднують сім’ї, навчаючи батьків більш ефективному користуванню ПК, Інтернетом. Все це бібліотечні працівники Центральної бібліотеки             КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР роблять в межах спільного проекту «Діджитал родина» разом з «Code Club UА. Кривий Ріг. Минулий тиждень було оголошено Code Club Україна тижнем бібліотек. На зимових канікулах в Центральній бібліотеці успішно стартував спільний проект «Бібліотеки на Поштовій» та Сode Club UA Kryvyi Rih - «Діджитал родина».

         А починалося все в серпні 2019 року, із запрошення представників та волонтерів Гавришкевич Михайла, Зінченко Лідії, Тітової Олени з Сode Club UA Kryvyi Rih до Літнього читального залу, що в парку імені Федора Мершавцева, провести майстер-клас для дітей та надати інформацію батькам щодо можливостей отримання позашкільної IT-освіти. Відбулося дві зустрічі, під час яких  діти, з захопленням спостерігали, як за допомогою компьютерних програм, у них на очах оживали рiзнi героi, а дорослі отримали корисну інформацію.  Відповідальним батькам зрозуміло, що навчання програмуванню зовсім не означає, що в майбутньому їх дитина обов'язково мусить стати програмістом. Вміння кодувати допомагає розуміти правила, за якими працюють новітні технології, розвиває логіку і уяву, дає можливість творити. Вміння писати програми може стати у нагоді для реалізації власних проектів або під час пошуку роботи. Відмінність клубу кодування "Code Club UА" в тому, що до дітей приєднались дорослі - батьки, які теж навчалися компьютерній грамотності. Такий родинний інтелектуальний відпочинок - «Діджитал родина».

         Завдяки цьому проекту, в місті з’явилася ще одна локація для IT-освіти як для дітей, так і дорослих --  «Бібліотека на Поштовій». Дорослі і діти залюбки проводять свій вільний час в комфортному інформаційному бібліотечному просторі, навчаючись і відпочиваючи разом.

         Сподіваємось, після карантину - влітку, заняття Code Club продовжаться.

вгору