Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | СВЯТО ТРУДОВОЇ СЛАВИ

СВЯТО ТРУДОВОЇ СЛАВИ

За доброю традицією на початку жовтня у районі вшановують людей похилого віку з нагоди Дня ветерана. Саме Центрально-Міський район започаткував проведення Свята трудової слави, яке набуло загальноміського значення.

Напередодні Дня працівників освіти у затишній залі Територіального центру зібрались вчителі, вихователі, які багато років присвятили дітям: їх навчанню, вихованню та формуванню особистостей. Ветерани освіти завжди залишаються молодими, тому що все життя спілкуються з молоддю, заряджаються їх енергетикою та не дозволяють собі впадати у відчай, надаючи гарний приклад жаги до життя.


Гарні щирі слова на адресу ветеранів галузі освіти пролунали від голови Центрально-Міської районної у місті ради Сергія Нєженцева, який зазначив, що зовсім не погоджується з тим, що присутні люди у залі –це люди похилого віку, як найменше – «поважного віку», які відчувають себе молодими, енергійними та здатними вирішувати багато завдань.


Радість приємної зустрічі, разом з освітянами, розділили депутат Дніпропетровської обласної ради Діана Жук та депутат Центрально-Міської районної у місті ради Олександр Миронов.

вгору