(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Своєчасна реєстрація місця проживання іноземців

Своєчасна реєстрація місця проживання іноземців

Своєчасна реєстрація місця проживання іноземців – це обов’язкова процедура, необхідність якої передбачена законодавством України.

Якщо іноземець упродовж встановленого терміну не зареєструвався, до нього можуть бути застосовані відповідні штрафні санкції. Але не менш важливим, ніж реєстрація іноземця за місцем проживання, є питання зняття з реєстрації місця проживання.

Іноземці, виїжджаючи з України, часто не звертаються із заявою про зняття з реєстрації місця проживання. Це може спричинити цілу низку проблем для власників житлових приміщень. Слід знати, що автоматичного зняття з реєстрації місця проживання не існує – тому власникові житла доведеться звертатись до суду. Для того, щоб була припинена реєстрація місця проживання іноземця, необхідно звернутись до відділу реєстрації місця проживання громадян. Це може зробити сама особа з документом до якого вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання (посвідки на тимчасове чи постійне проживання), з заявою (що роздруковується у відділі) та квитанцією про сплату адміністративного збору.

У разі, якщо документ подається представником особи, додатково подається документ, що посвідчує особу представника та документ, що підтверджує повноваження особи як представника.

вгору