(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Супервізія, як інструмент ефективної професійної діяльності

Супервізія, як інструмент ефективної професійної діяльності

У рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH» управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради за результатами конкурсного відбору стало учасником програми «Супервізія в медичній практиці та соціальних установах».

Супервізія – це форма групового консультування з психологом та інструмент налагодження дотримання стандартів роботи, сприяння розвитку лікувальних закладів, соціальних установ та забезпечення якомога кращих послуг клієнтам. Має на мету побудову довіри у колективі, зменшення психологічної напруги та емоційного вигорання, конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, покращення спілкування із клієнтами та в середині колективу.

Програма триватиме 8 місяців з листопада 2021 по червень 2022 року. У ході цієї програми спеціалісти управління отримають 8 супервізійних сесій (групових консультацій з психологом) з метою побудови довіри у колективі, зменшення психологічної напруги та емоційного вигорання, конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, покращення спілкування із клієнтами та всередині колективу.

Результатом проходження управлінням серії супервізій стане покращення надання послуг громадянам, підвищення ефективності діяльності спеціалістів, покращена командної роботи та атмосфери в колективі, зменшення наслідків емоційного вигорання, підвищенням рівня готовності до професійного розвитку спеціалістів.

вгору