Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Спортивні заходи до Дня незалежності України

Спортивні заходи до Дня незалежності України

День незалежності в нашій країні люблять не тільки за можливість зайвий раз відчути себе патріотом, а й за те, що саме у цей святковий день організовується цілий ряд спортивно-масових заходів, під час яких можна перевірити свої власні сили, вміння та відчути смак спортивної боротьби.

 Так і цього річ, під час відзначення Дня незалежності України 24 серпня 2017 року у Центрально-Міському районі відбулися спортивні заходи, різноманітні за інтересами та віковими категоріями.

Першими, хто став учасниками змагань, стали наймолодші гості свята.  Саме для дошкільнят та їх батьків на стадіоні «Спартак» КПНЗ «ДЮСШ № 3» було проведено районний спортивно-розважальний конкурс «Спортивна родина – здорова дитина». У цій конкурсній програмі приймали участь 6 родин. Це батьки та вихованці дошкільних навчальних закладів № 1, 6, 17,  39, 80, 199. Під час спортивної естафети командам-родинам необхідно було подолати станції маршруту, на яких у них була можливість позмагатися у спритності, швидкості та винахідливості. І місце виборола родина Горошко (КДНЗ № 80) , ІІ місце – родина Мартинюків (КДНЗ № 6), ІІІ місце зайняла родина Авраменків (КДНЗ № 39).

Крім того, у парку імені Федора Мершавцева був проведений спортивно-розважальний конкурс «Козацькі розваги». Тут на спортивній галявині продемонструвати свою спритність, силу та вправність мали нагоду представники студентської та учнівської молоді району. У даному заході приймало участь 9 команд, які змагались у гирьовому спорті, перетягуванні канату та «бою подушками». За результатами змагань перемогу розділили команди КЗШ № 123 та КЦМГ.

Також, продемонструвати свою спортивну майстерність та вміння мали нагоду юні спортсмени бійцівського клубу «Тай-пан муай тай», які під керівництвом тренера Джавадова Е. провели відкрите тренування та показові виступи для гостей свята.

Переможці та учасники змагань отримали подарунки, а найголовніше – феєрверк яскравих вражень та позитивних емоцій.

вгору