Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Сімейне дозвілля в парку імені Федора Мершавцева

Сімейне дозвілля в парку імені Федора Мершавцева

Літній читальний зал в парку імені Федора Мершавцева розпочав свій п'ятий літній сезон. Сприятливі умови для сімейного відпочинку мешканців і гостей Центрально-Міського району створюють працівники  Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», в рамках проекту «Нескучное лето». Щонеділі, з 10.00 до 13.00 цікаве дозвілля маленьким і дорослим відвідувачам тут забезпечено: дорослі відвідувачі мають нагоду почитати періодичні видання, отримати корисну інформацію на заняттях школи «Компетентні батьки», а маленькі – можуть зайнятися улюбленими справами, малювати, ліпити, розгадувати загадки. Щоразу тут проводяться цікаві та корисні майстер класи для малечі.

На відкритті літнього читального залу малечу та дорослих об’єднав майстер-клас з виготовлення кумедних виробів з кольорового паперу. Діти разом з дорослими із задоволенням взяли участь у майстер-класі, а деякі навіть виступили моделями. Приємно спостерігати, як спільна творчість робить світ навколо яскравішим і веселішим.

Наступним цікавим заходом для дорослих і дітей, підготовленим працівниками Центральної бібліотеки, був майстер клас по виготовленню модних літніх сумочок. Цікаво спостерігати, як, допомагаючи дітям, батьки так захоплюються творчістю, що самі стають неначе дітьми - ніби вперше дізнаються, що з паперу можна майструвати цікаві вироби, фарбами можна зробити світ яскравішим, а клеєм можна зліпити не тільки паперові деталі, а й пальці. Радість, інтерес, захоплення - все це батьки ділять з дітьми навпіл. Спільна творчість зближує дітей і батьків, допомагає краще пізнати один одного, створює довірчі відносини в родині. Працівники Центральної бібліотеки підготували шпаргалку для батьків: коли можна починати займатися спільною творчістю, як якісно організувати спільну творчість в різних ситуаціях, адже, є ситуації , коли в творчий процес занурені діти, а батьки спостерігають і допомагають і захоплюються результатом. Або ситуації, коли батьки зайняті творчістю, а діти спостерігають за цим процесом, допомагають і захоплюються! Третє — це спільна творчість дітей і батьків.

До Літнього читального залу, розташованого в затишній дерев'яній альтанці парку, приходять чудові батьки, які розуміють важливе значення для їх дітей щоденного емоційного спілкування з ними. А це можливо успішно реалізувати під час спільного дозвілля та відпочинку. І це спілкування не замінить ні скайп, ні мобільний телефон, ні листуванням з SMS.

Працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» вдячні БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» за підтримку проекту «Літній читальний зал. «Нескучное лето».

Запорошуємо щонеділі всіх мешканців та гостей Центрально-Міського району, сім’ї з дітьми, провести цікаво та корисно дозвілля в приємній атмосфері парку імені Федора Мершавцева.

вгору