Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Сімейне дозвілля в Літньому читальному залі

Сімейне дозвілля в Літньому читальному залі

Літній читальний зал – це затишне місце цікавого і корисного дозвілля для дітей та дорослих в зеленому куточку улюбленого мешканцями парку імені Федора Мершавцева. Минулої неділі Літній читальний зал від Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР знову зустрічав своїх відвідувачів.  Дорослі читачі стали учасниками екологічної сторінки «7 корисних екологічних звичок, які допоможуть врятувати світ». Працівники бібліотеки надали відвідувачам інформацію про екологічний борг людства, про те, що з 29 липня 2019 року світова економіка почала витрачати ресурси планети "в кредит" - на три дні раніше, ніж у минулому році. У 2000 році, наприклад, цей день настав 1 жовтня. Дату екологічного боргу дослідники Глобальної мережі екологічного сліду (Global Footprint Network - міжнародний науково-дослідний інститут з філіями в Північній Америці, Європі та Азії) почали обчислювати з початку 1970-х років, коли вона припадала на кінець грудня.
         З тих пір ця дата стрімко наближається до середини року. Як відзначають дослідники, існування людства на Землі залежить від таких факторів, як здорова їжа, чиста вода, стабільний клімат, свіже повітря.
Рівень впливу на планету залежить від поведінки кожної людини: скільки енергії і води споживається, як утилізується сміття, в якій упаковці купуються продукти, з яких матеріалів купуються одяг і меблі.
Дорослі ділилися досвідом про те, які екологічні звички є у кожної сім’ї і як вони впливають на поліпшення стану нашої планети. Виявилося, що екологічних звичок у наших дорослих набагато більше, ніж 7. Багато уваги приділили проблемі нестачі води на нашій землі і як кожен з нас може запобігти її виснаженню, бо немає на Землі речовини, важливішої для нас, ніж звичайна вода.
         Діти у цей час із задоволенням займалися творчістю: створювали вироби з кольорового картону, малювали, розфарбовували. Особливо допитливим відвідувачам сподобалось створювати мультфільми за власними малюнками у спеціальній комп’ютерній програмі. Таку можливість дітям подарували партнери бібліотеки - спеціалісти «Code Club UA». які зробили цей день дивовижним для наших дітей.

Запорошуємо, щонеділі, маленьких і дорослих мешканців, гостей Центрально-Міського району, цікаво та корисно провести відпочинок на природі, в затишному місці - альтанці парку імені Федора Мершавцева.

Чекаємо на зустріч з вами наступної неділі - 18 серпня 2019 року.

вгору