Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Сімейне дозвілля у парку імені Федора Мершавцева

Сімейне дозвілля у парку імені Федора Мершавцева

Наймолодші мешканці та гості Центрально - Міського  району  мають чудову нагоду цікаво проводити час в парку імені Федора Мершавцева, щонеділі, з 10.00 до 13.00, де на них чекають працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих». У затишній дерев’яній альтанці парку для малечі та батьків створюються всі умови для розваг, творчості, ігор та спілкування.

Цього разу гостем школи «Компетентні батьки» стала практикуючий психолог Тетяна Чубко, яка провела майстер-клас для дітей та батьків. Темою цього заняття було, як налагодити взаємини з дитиною, використовуючи творчий підхід. Найулюбленішим заняттям дітей завжди є малювання – хтось полюбляє розмальовки, хтось сам створює перші шедеври з чистого листа. Завдання від психолога для малечі та батьків були цікаві та креативні: За допомогою чистого листа паперу, клею, манної крупи та фантазії створити спільну творчу роботу. Виявилося, що разом з мамою чи татом творити набагато цікавіше і веселіше. Малеча була у захваті!

Запорошуємо, щонеділі, маленьких і дорослих мешканців, гостей Центрально-Міського району, цікаво та корисно провести відпочинок на природі, в затишному парку імені Федора Мершавцева.

вгору