(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради інформує

Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради інформує

Служба у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради не на мить не припиняє свою роботу по соціальному захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

В умовах проведення на території України карантинних заходів службою у справах дітей виконкому районної у місті ради спільно з ювенальною превенцією Криворізького відділу поліції, Криворізьким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано оперативну роботу по виявленню дітей, які потрапили у складні життєві обставини, потерпають від домашнього насильства, залишилися без батьківського піклування, з метою своєчасного надання дітям відповідної допомоги та недопущення порушення їх законних прав і інтересів.

Під час запровадження карантину службою у справах дітей виконкому районної у місті ради відвідано 19 сімей, в яких виховується 33 дитини, що опинились у складних життєвих обставинах, виявлено 3 дітей-сиріт та одну дитину, постраждалу від домашнього насильства.

На початку проведення протиепідемічних заходів 2 дітей були тимчасово влаштовані до центру соціально-психологічної реабілітації дітей, оскільки на той час перебування дітей в сім'ї становило загрозу для їх життя і здоров'я, а саме: антисанітарія у житловому приміщенні та небезпечне самовільне підключення газового обладнання, яким опалювався будинок. Мати дітей позбавлена батьківських прав, тому вони проживали разом з батьком, який самостійно займався їх вихованням і утриманням. Крім того, в сім'ї склалося скрутне матеріальне становище. Батьку була надана можливість провести ремонтні роботи у будинку та створити безпечні умови для дітей. Йому вистачило півтора місяця для створення у житловому приміщенні належних умов проживання дітей. Діти щасливі, що повернулися в сім'ю та мають відремонтовану кімнату і чисту постіль.

Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради, також отримала задоволення від того, що вдалося зберегти біологічну родину для дітей.

вгору