(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Служба у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради повідомляє наступне.

Служба у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради повідомляє наступне.

   

19 лютого 2020 відбулося засідання виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради, яке пройшло під головуванням голови Центрально-Міської районної у місті ради Сергія Нєженцева. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громадян.

Захист прав та інтересів дітей є одним з основних напрямків роботи виконкому районної у місті ради, як органу опіки та піклування. До порядку денного було включено питання «Про захист прав та інтересів дітей у районні», з якого доповідала начальник служби у справах дітей виконкому районної у місті ради Чумак О.О., яка наголосила, що у районі напрацьована та діє система взаємодії державних органів та структур, на які законодавством України покладено здійснення заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для життя та розвитку дитини, зміцнення інституту сім'ї та формування відповідальності батьківства, захист дітей від насильства тощо.

Усі проблемні питання, які стосуються захисту прав та інтересів дітей є такими, що потребують постійного контролю з боку служби у справах дітей, відділу освіти, комітету у справах сім'ї та молоді виконкому районної у місті ради, Криворізького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ювенальної превенції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Тому, виконкомом районної у місті ради прийнято рішення для поліпшення роботи в даному напрямку.

вгору