Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Служба у справах дітей інформує

Служба у справах дітей інформує

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона  для дітей, які вірять в дива та чекають  на їх здійснення.

Саме на передодні Нового Року та Різдва Христового службою у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено благодійну акцію для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, «Кожній дитині-подарунок від Діда Мороза».

         Творчими колективами комунальних закладів «Палац культури «Карачуни» та "Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка" для дітей вищевказаних категорій  організовані веселі святкові дійства та яскраві концертні програми.

Новорічні дива, які відбувалися біля святкових ялинок перенесли дітей у яскраву країну мрій та краси. Справжнє свято дітям зуміли подарувати щирі Дід Мороз та Снігуронька, які привітали усіх присутніх та побажали, щоб новий рік виправдав усі добрі надії та прагнення, приніс у кожну домівку добробут і взаєморозуміння.

         По завершенню свят 280 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали солодкі новорічні подарунки.

вгору