(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Служба у справах дітей інформує!

Служба у справах дітей інформує!

Допомогти дитині – головна мета служби у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради. Особливої уваги потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Першими на допомогу вказаній категорії дітей приходять близькі люди: дід та баба,  тітка та дядько, повнолітні брат та сестра. Адже у важку мить вони оточують дітей турботою,  підтримкою та добрим словом. Тому, здебільшого, саме вони звертаються до служби у справах дітей виконкому районної у місті ради з питання оформлення опіки, піклування над дітьми.

         Станом на 31.01.2022 на обліку в службі у справах дітей виконкому районної у місті ради перебуває 146 дітей, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників.

         Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради завжди підтримує зв’язок з законними представниками дітей та надає допомогу у вирішенні житлових та майнових питань, оформлені соціальних державних допомог на утримання дітей, влаштування чи переведення дітей до закладів освіти, тощо.

         Як і в більшості родин, в сім’ях опікунів, піклувальників теж виникають непорозуміння. В таких випадках служба у справах дітей виконкому районної у місті ради безпосередньо втручається в ситуацію та вивчає обставини, що склались у сім’ї.

         Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради завжди готова до спільної співпраці з опікунами, піклувальниками у вирішенні проблемних питань.

вгору