(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Служба у справах дітей інформує!

Служба у справах дітей інформує!

Мати народила, але не полюбила
            Маленька людина – народжена для щастя, любові і ніжності. Але, нерідко, з перших днів життя малеча стикається із суворою реальністю буднів. Щось не склалось у сім’ї, небажана вагітність, асоціальний спосіб життя батьків, невірно розставлені пріоритети – все це відображається на дитині. І маючи, як би прикро це не звучало, біологічних батьків, дитина залишається «соціальною сиротою». Аби допомогти дитині її обов’язково і терміново потрібно влаштувати в сім’ю, і такою сім’єю може бути дитячий будинок сімейного типу.
 
І покликання, й відповідальність
            Днями у Центрально-Міському районі був створений ще один дитячий будинок сімейного типу. Подружжя Рустамових зважилось і вже сьогодні виховує в своїй сім’ї 7 дітей. Зробити такий крок нелегко, адже шлях подолання труднощів знайомства з новими сімейними традиціями і цінностями, поглядами на життя, важкий й часом невдячний.
            Перш ніж створити дитячий будинок сімейного типу, подружжя Рустамових протягом  десяти років функціонувало, як прийомна сім’я. За цей час вони  виховали 6 дітей, які залишились без батьківського піклування.
            Впевнені, що доброта й турбота зробить свою справу, й минуле буде для дітей, лише неприємним спогадом. «Не легка це справа – виховувати, доглядати та піклуватись про дітей. Знаю, буде і втома, і безсонні ночі, і хвилювання, але це нормально. Вірю, що все буде добре! Головне – вірити в свої сили та вміння» – зауважила Олена Рустамова. 
 
А ви готові до випробувань?
            Дитячий будинок сімейного типу – це велика відповідальність. Чи знайдеться в сім’ї стільки сил і натхнення, як потребує ця непроста справа, кожен має вирішувати сам. Адже діти бувають різні. Хтось потребує психологічної підтримки, хтось – фізичної, а всі разом – сімейної уваги та любові.
    Якщо ви бажаєте створити прийомну сім’ю, чи дитячий будинок сімейного типу та взяти на виховання дітей, звертайтесь до служби у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, яка знаходиться за адресою: м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд. 27, к.т. 0675603916.
вгору