(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Служба у справах дітей інформує!

Служба у справах дітей інформує!

Сім'я в усі часи була основою суспільства, осередком формування особистості. Тому основним прикладом наслідування для дітей є саме батьки, які мають відповідально ставитися до своїх обов’язків, оточувати дітей любов’ю і поважати їх.

         Однак, у наш час все більше зустрічаються випадки злісного ухилення батьків від виконання своїх обов’язків. Батьки зловживають спиртними напоями, ніде не працюють, постійно вдома залишають малолітніх дітей без нагляду, що може призвести до нещасних випадків.

         Так, 14.01.2022 службою у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради спільно з співробітниками полку патрульної поліції у м.Кривий Ріг було обстежено умови проживання п’ятьох дітей з сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах, і однієї дитини, що перебуває під опікою.

         Ураховуючи вкрай незадовільні умови проживання дітей, виникнення загрози їх життю та здоров’ю, склавши акти проведення оцінки рівня безпеки дітей, комісією було прийнято рішення про негайне направлення дітей до закладу охорони здоров’я з подальшим влаштуванням їх до КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

         Службою у справах дітей готується проект рішення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради щодо відібрання дітей від законних представників.

вгору