(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Служба у справах дітей інформує!

Служба у справах дітей інформує!

В службі у справах дітей виконкому районної у місті ради забезпечено об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених ними питань, надання згідно з чинним законодавством України  термін письмових відповідей заявникам за наслідками розгляду їх звернень.

У поточному році  на особистий прийом до служби у справах дітей виконкому районної у місті ради  звернулося 262 громадянина, із письмовими зверненнями - 359. Під час особистого прийому надавались детальні роз’яснення та необхідні консультації на порушені заявниками питання. Особливу увагу при цьому приділялось вирішенню проблем громадян, які потребують підтримки. Слід зазначити, що повторні звернення до служби у справах дітей відсутні, що вказує на позитивну роботу служби.

Основними питаннями, які порушуються громадянами, є питання житлових та майнових прав дітей, невиконання батьківських обов’язків, встановлення днів побачень з дитиною одним із розлучених батьків, визначення методів виховання дітей, поновлення батьківських прав та інші.

Робота із зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі начальника служби у справах дітей виконкому районної у місті ради Олени Чумак та  спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення.

вгору