Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Шлях до зірок з фестивалем «Квітка надії -2018»

Шлях до зірок з фестивалем «Квітка надії -2018»

05 березня в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» відбувся Гала-концерт XVІ районного відкритого фестивалю дитячої, юнацької та молодіжної народної творчості «Квітка надії», присвячений Міжнародному жіночому дню. Це важлива, довгоочікувана та приємна подія в культурному житті Центрально-Міського району і міста Кривого Рогу у цілому. За доброю традицією, що склалася у районі,  фестиваль «Квітка надії» збирає талановитих дітей та  молодь Криворіжжя на хвилі натхнення та нових ідей, які демонструють свої найкращі виступи у вокальному, хореографічному, музичному мистецтві та оригінальному жанрі.

З теплими словами привітання до учасників фестивалю, керівників колективів, викладачів та усіх запрошених гостей святкового заходу звернувся голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Володимирович Нєженцев. Секретар міської ради Сергій Васильович Маляренко привітав усіх присутніх та вручив відзнаки з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Концертні програму, присвячену жінкам, бабусям, дружинам і коханим присвятили у цей день і Софія Ткачик, і Емір Зейналов, і оркестр духових інструментів та шумовий оркестр «Чарівні дзвонарики» музичної школи №1,  і студенти криворізького обласного музичного коледжу – Анна Шархун,  Дар’я Кірієнко, Аделіна Останіна, Юлія Гвоздь, Анастасія Бернадська, Євгенія Сатановська, Лев Білостоцький, і вокальний ансамбль під керівництвом Н.Журавель,  і народний художній колектив «Студія естрадного танцю «Ренесанс» та зразковий художній колектив «Ювента» КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району», і зразкові художні колективи «Юність», «Веселка», «Феєрія» творчого центру «Палац культури металургів», і вокальна студія «Серпантин» ЦДЮТ «Дивосвіт», і народний художній колектив «Театр моди «Дебют» КПНЗ «ЦПО «Зміна». Зустрічали гостей у фойє театру неймовірні «живі скульптури» палацу культури та творчості Південного гірничо-збагачувального комбінату. Була приємна нагода для жінок зробити фото на згадку.

Час підтверджує - фестиваль «Квітка надії» не втрачає своєї самобутності, важливості та значимості та кожного року доводить усім нам, що Кривий Ріг – місто надзвичайно талановитих і щирих людей, справжніх патріотів своєї країни.

І тур фестивалю - перегляд конкурсної програми учасників з вокального та інструментального жанрів - відбувся 23 січня в КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» Дніпропетровської обласної ради. Понад 300 учасників взяли участь у І турі фестивалю і більшість – приємно вразили журі своїми талантами, вміннями, артистизмом,  сучасними музичними нахідками та креативними ідеями. Професійне та компетентне журі фестивалю мало у цей день багато приємної  роботи щодо перегляду цікавої конкурсної програми, відкриття нових «зірочок» на небосхилі мистецтва музики та співу.

ІІ тур - перегляд конкурсної програми з хореографічного, оригінального та інших жанрів - відбувся 30 січня в КПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району», де взяли участь близько 400 учасників.

Значна увага при проведенні відбіркових турів фестивалю приділялася творчій індивідуальності, майстерності виконання, відображенню народної тематики, національної самобутності, оригінальності постановки номеру.

Приємно відзначити, що участь у фестивалі «Квітка надії» безкоштовна. Фестиваль охопив різні вікові категорії учасників – від 4 до 35 років.

Цього року фестиваль «Квітка надії» відкрив багато нових талантів і серед них яскраво засяяла нова зірочка – соліст Емір Зейналов, який отримав найвищу нагороду – Гран-прі. Заслужено отримали Гран-прі фестивалю у номінації «Хореографічне мистецтво» учасники народного художнього колективу «Студія естрадного танцю «Ренесанс». Особливо приємно здивували новими креативними виступами солісти та інструментальний ансамбль криворізького обласного музичного коледжу.

Дипломами першого, другого та третього ступенів, а також  подарунковими сертифікатами магазину електроніки «Фокстрот» було відзначено найкращі творчі колективи та солістів міста Кривого Рогу.

Бажаємо усім учасникам фестивалю творчих злетів, здійснення бажань та мрій, а надія хай завжди буде поруч!

вгору