Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Школа розвитку дворів

Школа розвитку дворів

24 листопада 2017 року на базі Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» відбувся перший випуск слухачів  «Школи розвитку дворів», що проводились  ГС  «Зелений центр Метінвест» для керівників ОСББ. Реалізовував цей проект ГС «Зелений світ Метінвест» -громадський союз, що об'єднав мешканців, не байдужих до нашого міста, його розвитку та процвітання.

Метою навчальної програми було підвищення рівня професійної орієнтованості, надання слухачам  знань з організації та управління діяльністю ОСББ. Навчання проходило у форматі лекцій, практичних занять, ділових та рольових ігор, зустрічей з фахівцями. Так,  на останньому занятті слухачі курсів зустрілися з представниками патрульної поліції та  обговорили питання  співпраці, безпеки в наших  дворах і будинках.

Під час навчального курсу, що тривало з 15 вересня до 04 листопада, голови ОСББ отримали навики планування роботи та керування проектами, проведення результативних переговорів, розвитку своїх професійних та лідерськіх якостей. Отримані  знання, досвід  та практичні навички голови ОСББ зможуть з успіхом використати у керуванні будинком.
Церемонію  вручення дипломів  слухачам  курсів провів координатор  ГС «Зелений центр Метінвест»  Дмитро Мурашко. Слухачі курсів висловили вдячність організаторам проекту «Школа розвитку дворів» за  навчання. Колектив Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» було відзначено Подякою міського голови.

Приємно відзначити, найактивніші мешканці нашого міста мають таке важливе порозуміння, що тільки об’єднав  набуті знання, практичний досвід та зусилля,  можливо навести лад в наших будинках. Разом можна зробити набагато більше!

вгору