Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Щодо проведення інформаційної зустрічі з опікунами, піклувальниками

Щодо проведення інформаційної зустрічі з опікунами, піклувальниками

Відповідно до плану роботи виконкому районної у місті ради 17.11.2017 відбулася інформаційна зустріч з опікунами, піклувальниками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають на території району.

Основне питання, яке було висвітлено на зустрічі – це особливості розвитку та виховання дітей шкільного віку.

Спілкування відбувалося у форматі діалогу, в ході якого присутні отримали відповіді на хвилюючі їх питання, що виникають в процесі виховання дітей, розглянули найпоширеніші приклади проблемних ситуацій.

Опікуни, піклувальники активно брали участь в обговоренні проблем та визначали шляхи їх розв’язання, ділились власним досвідом.

Крім того, піднімались питання щодо оздоровлення дітей, отримання ними паспортів громадян України, проходження медичного огляду та інші питання щодо  їх соціального захисту. Особливу увагу було приділено питанню щодо стягнення аліментів з батьків, які позбавлені батьківських прав.

Опікуни, піклувальники в черговий раз були попереджені про персональну відповідальність за життя і здоров’я дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються в їх сім’ях.

Зустріч пройшла в теплій  та довірливій атмосфері.

вгору