Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Щодо призначення субсидій

Щодо призначення субсидій

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської  районної у місті ради повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова) змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.

При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік. У разі смерті особи, якій було призначено субсидію на придбання твердого палива, надано можливість готівкові кошти виплачувати одній із осіб, з урахуванням якої розраховувалася субсидія.

Постановою передбачено, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

У разі отримання інформації про прострочену понад два місяці   заборгованість   з  оплати  послуг,  загальна  сума  якої перевищує  двадцять  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян тобто 340 грн., субсидія  на  наступний строк не призначається.

Отримувачі субсидії повинні протягом місяця інформувати про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (орендар – про осіб. які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, закінчення терміну реєстрації місця перебування, купівлю товарів або оплату послуг, яка перевищує 50 тисяч гривень, шляхом подання відповідних документів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних  соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» змінено соціальні нормативи для користування послугами з газопостачання:

-         за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання  з 4,4 до 3,3 куб. метра на одну особу на місяць;

-         за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача з 7,1 до 5,4 куб. метра на одну особу на місяць;

-         за наявності газової плити та газового водонагрівача з 14 до 10,5 куб. метрів на одну особу на місяць;

Для більш детальної інформації з вищевикладеного питання запрошуємо вас звернутися до приймальні громадян з 8.30 до 16.00, крім суботи та неділі, за адресою: вул.Свято-Миколаївська, 27, каб.101, телефон для довідок: 90-08-26

вгору