Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Щодо організації роботи з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

Щодо організації роботи з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дитинство – найважливіший період в становленні особистості. Саме в цей час людина потребує особливої уваги.

У нових соціально-економічних умовах проблема захисту законних прав та інтересів дітей не тільки не втратила своєї актуальності, а й набула  особливого значення.

Так, на початку нового навчального року у виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради під головуванням начальника служби у справах дітей виконкому районної у місті ради Чумак Олени Олександрівни, відбулася інструктивно-методична нарада з соціальними педагогами та психологами закладів освіти району.

Основна мета заходу - налагодження тісної співпраці служби у справах дітей виконкому районної у місті ради із закладами освіти району   з питання  організації роботи з дітьми, що потребують найбільшої уваги, а саме з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітьми-сиротами,  дітьми, позбавленими батьківського піклування та дітьми з багатодітних родин.

На нараді було розглянуто ряд питань та поставлені задачі на 2016-2017 навчальний рік, з метою недопущення порушень законних прав та інтересів дітей вищевказаних категорій.

Функціонування цілісної системи захисту прав дітей та плідна співпраця служби у справах дітей виконкому районної у місті ради із відділом освіти виконкому районної у місті ради та закладами освіти району, дає змогу вчасно виявляти дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, та вживати заходи щодо їх соціального захисту.

вгору