Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Щодо недопущення забруднення атмосферного повітря !

Щодо недопущення забруднення атмосферного повітря !

У виконкомі районної у місті ради проведено засідання робочої групи з питань охорони навколишнього природного середовища.

На засіданні розглянуто ряд питань екологічного спрямування, одним з яких було питання щодо недопущення забруднення атмосферного повітря від спалювання залишків сухої рослинності та опалого листя.

З настанням осіннього періоду року почастішали випадки спалення сухої рослинності у нічний час.

З метою попередження забруднення атмосферного повітря, виконком районної у місті ради звертається до суб’єктів господарювання різних форм власності та мешканців району з проханням при проведенні заходів з благоустрою на території району не допускати спалювання листя та сухої рослинності, а також не накопичувати листя, гілки і громіздку сухостійну деревину на контейнерних майданчиках.

Додатково інформуємо, що згідно ст.12 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" громадяни України зобов'язані здійснювати діяльність з додержанням вимог екологічної безпеки, не порушувати екологічні права і законні інтереси інших суб'єктів.

При цьому повідомляємо, що особи, які порушують ці вимоги, притягуються до адміністративної відповідальності згідно з вимогами ст.ст. 77, 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, випалювання у парках, на газонах, в межах територій об’єктів природно-заповідного фонду (у Центрально-Міському районі це – Парк ім. Федора Мершавцева і Склелі Модру) та землях сільськогосподарського призначення карається накладенням штрафу:

-         на громадян – від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян,

-         на посадових осіб – від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів.

вгору