(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Щодо державного контролю за здійсненням виплат і цільовим використанням одержаних сум

Щодо державного контролю за здійсненням виплат і цільовим використанням одержаних сум

Збільшення кількості одержувачів допомог і розмірів соціальних виплат, потребує посилення державного контролю за здійсненням виплат і цільовим використанням одержаних сум. Саме функцію контролю використання коштів з державного бюджету виконують державні соціальні інспектори управління праці та соціального захисту населення, робота яких здійснюється за двома напрямками: -визначення ступеня нужденності заявника, членів його сім'ї або домогосподарства (обстеження домогосподарства, з'ясування обставин, які призвели до нужденності тощо);

-перевірка достовірності наданих відомостей про доходи та майновий стан заявника та членів його сім'ї (домогосподарства).

Кожний громадянин при поданні заяви про призначення державної соціальної допомоги або житлової субсидії письмово дає згоду на збір та перевірку інформації про сім'ю, доходи всіх її членів, їх власність та майно. Перевірки проводяться шляхом обстеження умов життя заявника, отримання від організацій, установ, підприємств необхідної інформації про доходи, проведення опитування осіб, які входять до складу сім'ї, родичів та інших осіб, а також отримання від них письмових пояснень.

Надання неповної або недостовірної інформації може вплинути на встановлення права та розмір соціальної допомоги або житлової субсидії, а надмірно виплачені кошти підлягають поверненню.»

вгору