Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Шановні мешканці та гості Центрально-Міського району!

Шановні мешканці та гості Центрально-Міського району!

Мешканці району в пошуках порятунку від спеки часто обирають небезпечні місця для купання, чим піддають себе небезпеці та ризикам. Враховуючи це, та з метою попередження травмування та загибелі людей на водних об’єктах, що розташовані на території району 26.07.2018 виконкомом районної у місті ради з залученням рятувальників ДПРЧ-10 та знімальної групи телерадіокомпанії «Рудана» було організовано та проведено рейд по місцям, де рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонено купатися.

В ході рейду з відпочивальниками було проведено відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу. Учасники рейдової групи закликали відпочиваючих дотримуватись правил безпечного поводження на воді, не переоцінювати свої можливості та не зловживати алкогольними напоями.

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради вкотре звертається до мешканців та гостей міста з проханням утримуватись від купання в небезпечних місцях на річках Інгулець та Саксагань та інших місцях на водоймищах району і застерегти від цього своїх рідних, знайомих та дітей.

Дотримання правил безпеки при знаходженні на воді збереже життя і здоров’я вам та вашим близьким.

Видеосюжет "Рейд місцями відпочинку": www.youtube.com/watch?v=aEIhtSmYGvo

вгору