Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Шановні мешканці району!

Шановні мешканці району!

30 вересня, в день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення.

Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, прийомних батьків, працівників служб у справах дітей, центрів соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, працівників дитячих будинків, інтернатів.

Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

В районі ведеться цілеспрямована робота з влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради. Протягом 9 місяців 2017 року з первинного обліку дітей, які залишилися без батьківського піклування, в сім’ї громадян влаштовано 23 дитини. З них:

- 2 дітей усиновлені;

-21 дитина влаштована під опіку громадян.

За 9 місяців поточного року, із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із до сімейних форм виховання влаштовано 2 дітей.

Висловлюємо велику вдячність всім, небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І не хай разом з цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! 

вгору