Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

У зв’язку з пониженням температури повітря, яка настає у осінньо-зимовий період зростає кількість випадків виникнення пожеж в побуті.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій, пов’язаних з пожежами виконком Центрально-Міської районної у місті ради та 10 Державна пожежно-рятувальна частини доводить до Вас Експрес-інформацію Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області щодо попередження пожеж та загибелі людей на них в осінньо-зимовий період.

За 10 місяців поточного року в населених пунктах та на об’єктах на території Дніпропетровської області виникло 8700 пожеж, внаслідок яких загинуло 124 особи та 126 постраждало. При цьому вогнеборцями було врятовано 118 осіб, з них 11 дітей.

За цей період у житловому секторі виникло 7597 пожеж. Через порушення правил користування пічним опаленням з початку року виникло 166 пожеж, у результаті яких загинуло три особи. Внаслідок необережного користування побутових електроприладів сталося 1089 пожеж, на яких загинуло 33 особи. Від порушень правил користування газовими та гасовими приладами виникло 17 пожеж, внаслідок яких загинула одна людина.

Від необережного поводження з вогнем виникло 7250 пожеж, під час яких загинуло 85 осіб. Необережне поводження з вогнем під час паління призвело до виникнення 3289 пожеж, внаслідок яких загинуло 73 особи.

З настанням прохолодної погоди значно ускладнюється обстановка щодо виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж у побуті, які призводять до загибелі людей. Найчастіше жертвами вогню є особи похилого віку, члени неблагополучних сімей та особи, що зловживають спиртними напоями.

Шановні мешканці району! Нагадуємо Вам основні вимоги щодо попередження пожеж та загибелі людей на них в осінньо-зимовий період :

Якщо у вашому житлі холодно, радимо використовувати для опалювання приміщень тільки електрообігрівачі заводського виробництва.

Перед початком опалювального сезону огляньте печі і димарі: чи справні вони, чи не мають тріщин а також обов’язково очистите їх від торішньої сажі.

Поясніть дітям, як уберегтися від біди, ніколи не доручайте їм наглядати за печами, що топляться, не залишайте наодинці з включеними електрообігрівачами.

Не перенавантажуйте електромережу, включаючи одночасно декілька потужних побутових електроприладів, використовуйте тільки калібровані запобіжники.

Шановні батьки! Приділіть увагу нагадуванню правил безпечної поведінки своїм дітям. Розкажіть їм про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома. Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь з дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

Якщо виникла пожежа чи інша надзвичайна ситуація негайно викликайте оперативно-рятувальну службу за телефоном 101. Зателефонувавши, обов’язково вказуйте точну адресу місця події, своє прізвище і номер телефону.

вгору