Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

У зв’язку з підвищенням температури повітря, яка тривала протягом серпня і вересня на території Центрально-Міського району почастішали випадки виникнення пожеж, пов’язаних із спалюванням сухої трави, внаслідок чого постраждали люди чи були знищені матеріальні цінності громадян.

На відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х км за годину, а у вітряну – до 30 км; висота полум’я може досягнути до 2-х метрів. Проте найбільшу небезпеку несе пожежа, яка розповсюджується при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості. Як правило, територія таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується в 2-3 рази. Гасіння пожеж на відкритих територіях та поблизу будинків приватного сектору пов’язана з подоланням великих труднощів, затратою значних матеріальних засобів і людських ресурсів.

Здебільшого загорання сухої трави виникає через людський фактор. При підвищенні температури повітря, для виникнення пожеж достатньо необережно кинутого маленького недопалку чи сірника.

Тож, для запобігання виникнення пожеж на відкритих територіях, земельних ділянках приватних домоволодінь і садових товариств, виконком Центрально-Міської районної у місті ради звертається до мешканців міста та району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки, не допускати випадків випалювання стерні, бур’янів, сухої рослинності та накопичення біля домоволодінь легкозаймистих матеріалів.

вгору