Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

Шановні мешканці міста та Центрально-Міського району!

Наша країна переживає тяжкі часи, які пов’язані з проведенням антитерористичної операції на сході України, постійними загрозами здійснення терористичних актів у інших регіонах України.

Враховуючи це, Центрально-Міський районний військовий комісаріат звертається до мешканців міста та Центрально-Міського району щодо виконання свого конституційного обов’язку по захисту незалежності та територіальної цілісності України та нагадує про неприпустимість ухилення від військової служби в лавах Збройних Силах України і інших військових формуваннях.

Нагадуємо! За ухилення від військової служби, самовільне залишення військової частини або дезертирство наступає кримінальна відповідальність.

Центрально-Міський районний військовий комісаріат просить усіх громадян м. Кривого Рогу відповідально поставитися до виконання обов’язків проходження військової служби.

Пропонуємо військовозобовязаним, які ухиляються від військової служби та військовослужбовцям, які самовільно залишили військові частини з метою уникнення кримінальної відповідальності звернутися до районних військових комісаріатів.

За довідками можна звертатись до Центрально-Міського районного військового комісаріату за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Глінки,15 або за телефоном: 92-32-68

вгору