Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Шановні мешканці Центрально-Міського району та гості!

Шановні мешканці Центрально-Міського району та гості!

Більш ніж 80% усіх пожеж виникає в житловому секторі, а основна їх причина - необережне поводження з вогнем.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій, пов’язаних з пожежами виконком Центрально-Міської районної у місті ради та 10 Державна пожежно-рятувальна частина закликають Вас бути обережними з вогнем та при використанні електроприладів, а саме, обігрівачів.

За статистикою, з початку 2017 року в Дніпропетровській області зареєстровано майже 8 тисяч пожеж, які вбили 116 чоловік (чотири з них діти). Частіше за все пожежі трапляються через необережне поводження з вогнем - 5 800 пожеж, порушення правил техніки безпеки при використанні електрообладнання - 946 пожеж і ігнорування правил техніки безпеки при використанні печей та інших приладів опалення - 155 пожеж. Пожежі, які трапляються у холодні місяці року, швидше за все, виникають через використання неякісних та саморобних приладів опалення, не вірне їх підключення та перевантаження мережі.

Найчастіше жертвами вогню є літні люди з особливими потребами, які не можуть піклуватися про себе, а також сім’ї з дітьми. Пожежі часто відбуваються в кризових сім’ях де люди ведуть аморальний спосіб життя і вживають алкоголь. Особливо небезпека збільшується з настанням холодів: багато хто починає використовувати обігрівачі, печі або залишає включеним газ на кухні, а ще над плитами сушить речі.

Шановні мешканці району! Нагадуємо Вам основні вимоги щодо попередження пожеж та загибелі людей на них в осінньо-зимовий період :

Якщо у вашому житлі холодно, радимо використовувати для опалювання приміщень тільки електрообігрівачі заводського виробництва.

Поясніть дітям, як уберегтися від біди, ніколи не доручайте їм наглядати за печами, що топляться, не залишайте наодинці з включеними електрообігрівачами.

Не перенавантажуйте електромережу, включаючи одночасно декілька потужних побутових електроприладів, використовуйте тільки калібровані запобіжники.

Шановні батьки! Приділіть увагу нагадуванню правил безпечної поведінки своїм дітям. Розкажіть їм про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома. Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь з дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

Якщо виникла пожежа чи інша надзвичайна ситуація негайно викликайте оперативно-рятувальну службу за телефоном 101. Зателефонувавши, обов’язково вказуйте точну адресу місця події, своє прізвище і номер телефону.

Пам’ятайте, вогонь безжалісний!

Надзвичайно важливо попередити виникнення пожежі!

вгору