Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Шановні мешканці Центрально-Міського району!

Шановні мешканці Центрально-Міського району!

З метою впорядкування сезонної торгівлі у районі, додержання суб’єктами господарювання вимог діючого законодавства України щодо якості та безпеки товарів, захисту прав споживачів, спеціалісти відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно із співробітниками Криворізького відділу поліції та співробітниками патрульної поліції продовжують вживати заходи щодо припинення стихійної торгівлі на вулицях району.

В Центрально–Міському районі постійно ведеться робота щодо ліквідації стихійної торгівлі, яка є негативним явищем через неможливість збереження якісного благоустрою вулиць району, правового захисту мешканців відповідно до закону «Про захист прав споживачів» та можливу небезпеку розповсюдження інфекційних захворювань серед мешканців міста. Найчастіше в місцях стихійної торгівлі реалізується плодоовочева продукція, але бувають поодинокі випадки продажу м'ясо – молочної продукції.

Звертаємо увагу громадян із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням цих небезпечних продуктів, а купувати якісні продукти харчування на ринках та в продовольчих магазинах.

Сподіваємось, що кожен громадянин усвідомлює небезпеку, яка  виникає при купівлі продуктів харчування у невстановлених місцях, адже запорука збереження здоров’я та запорука добробуту залежить від нас самих!

У разі виявлення фактів продажу товарів у невстановлених для здійснення торгової діяльності місцях, просимо Вас повідомляти у Департамент інформаційної підтримки та координації поліції Національної поліції України за номером телефону 102, для вжиття відповідних заходів впливу.

вгору