Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Шановні керівники підприємств, установ, організацій та закладів району! Шановні мешканці Центрально-Міського району та міста!

Шановні керівники підприємств, установ, організацій та закладів району! Шановні мешканці Центрально-Міського району та міста!

 

 Виконком Центрально-Міської районної у місті ради звертає Вашу увагу на те, що за самовільне спалювання поживних залишків, бур’янів, сухої трави, очерету передбачена адміністративна відповідальність згідно ст. 77 п.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, випалювання стерні або її залишків та опалого листя у парках інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За особливо великі збитки передбачена і кримінальна відповідальність.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та адміністративної відповідальності.

 

вгору