Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Розпочався призов юнаків на строкову військову службу

Розпочався призов юнаків на строкову військову службу

В Україні  з 3-го жовтня  розпочався призов  юнаків на строкову військову службу.  Повістки отримають молоді люди віком від 20 до 27 років. Відправляти  військовослужбовців строкової служби   у зону бойових дій не будуть.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 587 
«Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу»  визначений  механізм виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу та джерела фінансування видатків на виплату даної допомоги.

Так, ця допомога виплачується  громадянам України, які призиваються на строкову військову службу,  у  розмірі двох мінімальних заробітних плат. Під час розрахунку допомоги враховується розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на час призову, що на даний час складає-2900  гр.

Допомога виплачується шляхом її перерахування військовим комісаріатом на рахунок у банку, зазначений її одержувачем, або через касу військового комісаріату.

Видатки на виплату допомоги включаються до обсягу видатків на проведення чергових призовів на строкову військову службу та здійснюються за рахунок коштів державного бюджету.

Також, згідно ст.119  Кодексу  законів про працю України  особам призваним на  строкову військову службу гарантується збереження робочого місця та виплата середньомісячного заробітку на підприємстві, в установі, організації.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України,  є обов'язком громадян України.   

вгору